logo-gskranj
ANKETA
Želim se učiti glasbila iz skupine:
 
PRISOTNI GOSTI
Prisotni 32 gostov .
PRIJAVA ZA UČITELJE

9. mednarodno tekmovanje SVIREL 2017

22. 3. - 9. 4. 2017, Vipolže, Dobrovo, Nova Gorica

učenec/ učenka inštrument kategorija točke dosežek
ŽAN GAZVODA saksofon B 100,00 ZLATO PRIZNANJE
Učiteljica: Eva Krajnčan
Korepetitorka: Petra Mohorčič
Klavirog:
SIMON VENE
TEJA BOHINEC

 
rog
klavir

C 100,00 ZLATO PRIZNANJE
Učitelja: Erik Košak in Petar Milić
GABER AVSEC klarinet C 99,00 ZLATO PRIZNANJE
Učiteljica: Eva Krajnčan
Korepetitorka: Petra Mohorčič
 FINALIST
Trio kljunastih flavt:
MAŠA KORINŠEK PISKAR
TIJANA POPOVIĆ
EMA ŠAVLI
komorna
skupina
B 98,00 ZLATO PRIZNANJE
Učiteljica: Mojca Zaplotnik
Kitarski kvartet:
VITA BLAGOVIČ
KIM KLANČAR
META ŠIPEC
TIM OŠTIR
komorna
skupina
C 98,00 ZLATO PRIZNANJE
Učiteljica: Nataša Bogataj
EMA HOSTAR oboa B 97,00 ZLATO PRIZNANJE
Učiteljica: Špela Loti Knoll
Korepetitor: Petar Milić
VITA BLAGOVIČ kitara D 96,00

ZLATO PRIZNANJE

Učiteljica: Nataša Bogataj
MANCA KUKOVIČ violončelo C 95,00 ZLATO PRIZNANJE
Učiteljica: Katarina Jericijo
Korepetitorka: Nedka Petkowa
ŠTEFAN KOSIRNIK harmonika D 95,00 ZLATO PRIZNANJE
Učitelj: Dejan Maleš
REBEKA MAJC
AMADEJA BOGATAJ
violina
klavir
B 95,00 ZLATO PRIZNANJE
Učiteljici: Maja Hribernik Pestner in Minea Marton
TJAŠA RAUTER
TINA NUNAR

violina
klavir

C 95,00 ZLATO PRIZNANJE
Učitelja: Maja Hribernik Pestner in Petar Milić
ERAZEM ŽGANJAR klj. flavta D 95,00 ZLATO PRIZNANJE
Učiteljica: Špela Loti Knoll
Korepetitor: Petar Milić
MATIC PODOBNIK orgle D 94,00 SREBRNO PRIZNANJE
Učiteljica: Barbara Pibernik
MAŠA MARKUN
ANA ZAJEC
MATIC PODOBNIK
flavta
violončelo
klavir
C 94,00 SREBRNO PRIZNANJE
Učiteljice: Bogomila Mrdjenović, Katarina Jericijo, Nada Kralj
ZALA ZLATANOVA kitara A 93,00 SREBRNO PRIZNANJE
Učiteljica: Nataša Bogataj

Trio kjunastih flavt:
BRINA NEMANIČ
MAJA VETERNIK
ANARA NEMANIČ

komorna
skupina
C

93,00

SREBRNO PRIZNANJE
Učiteljica: Mojca Zaplotnik
ALJOŠA ZAVRŠNIK violina C 92,00 SREBRNO PRIZNANJE
Učiteljica: Barbara Snedec
Korepetitorka: Minea Marton
LUCIJA BAČIČ klj. flavta D 92,00 SREBRNO PRIZNANJE
Učiteljica: Špela Loti Knoll
Korepetitor: Petar Milić
Kitarski duet:
MIRJAM VENE
VENO AVSEC
C 90,00 SREBRNO PRIZNANJE
Učiteljica: Tanja Rozman
EMA BURJA flavta C 89,00 BRONASTO PRIZNANJE
Učiteljica: Maja Gostič
Korepetitorka: Barbara Pibernik
ALJAŽ ŠTEMPIHAR kitara C 89,00 BRONASTO PRIZNANJE
Učitelj: Uroš Usenik
AJA KOBLAR TUTIČ klj. flavta D 89,00 BRONASTO PRIZNANJE
Učiteljica: Špela Loti Knoll
Korepetitor: Petar Milić
SELENA PODGORŠEK flavta C 89,00 BRONASTO PRIZNANJE
Učiteljica: Katja Stare
Korepetitorka: Katja Frelih Dobrovoljc
LARA BITEŽNIK kitara B 88,00 BRONASTO PRIZNANJE
Učiteljica: Tanja Rozman
OŽBEJ ZUPAN harmonika B 87,00 BRONASTO PRIZNANJE
Učitelj: Dejan Maleš
SARA ROZMAN orgle D 87,00 BRONASTO PRIZNANJE
Učiteljica: Barbara Pibernik
DAN MIRT harmonika B 86,00 BRONASTO PRIZNANJE
Učitelj: Dejan Maleš
Trio kljunastih flavt:
ERAZEM ŽGANJAR
AJA KOBLAR TUTIČ
LUCIJA BAČIČ
komorna
skupina
C 86,00 BRONASTO PRIZNANJE
Učiteljica: Špela Loti Knoll
Kvartet flavt:
KATARINA ZUPANČIČ
ŽANA KAJNIH
EVA LUNAR
SELENA PODGORŠEK
komorna
skupina
C 85,00 BRONASTO PRIZNANJE
Učiteljica: Katja Stare
MARK HAFNER kitara C   PRIZNANJE ZA UDELEŽBO
Učitelj: Uroš Usenik


 
ISKANJE
KOLEDAR
junij 2017
P T S Č P S S
29 30 31 1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 1 2
PRIHAJAJOČI DOGODKI
Ni dogodkov
PRIJAVA NA e-NOVICE

Ime in priimek:

E-mail naslov: